Attīstoties 21.gadsimta tehnoloģijām un ikdienas intensivitātei, svarīgi, lai mēs paspējam evolucionēt arī savās prāta un apziņas spējā. Jo ātrāks kļūst temps, jo vairāk cilvēki izjūt spriedzi uz savu nervu sistēmu. 


Elpošana ir perfekts dabas dots instruments, kā menedžēt šo intensitāti un vieglāk pārvarēt spriedzes brīžus.


Jebkurš pasniedzējs, terapeits, izaugsmes treneris vai cilvēksaskarsmes darbinieks sasniegs daudz labākus rezultātus savā praksē un darbā, ja izmantos elpošanas paņēmienus. 


Liela daļa no mūsdienu fiziskajām, emocionālajām un mentālajām veselības problēmām ir sekas nekvalitatīvai elpošanai un nefunkcionālam elpošanas mehānismam. 


Lai efektīvi izmantotu elpošanu, vispirms mums "jāizdziedina" elpošanas mehānisms kā fiziski, tā emocionāli - galvenokārt diafragma, plaušas un deguna dobums. 

Izdziedinot un atbrīvojot elpošanas mehānismu mēs varam izmantot elpu lai:


1) Atjaunotu ķermeni
2) Dziedinātu emocijas
3) Attīrītu prātu

Teorijas jeb lekcijas daļā (40min) mēs apgūsim 5 elpošanas terapijas pamatprincipus, lai katrs dalībnieks(-ce) spētu izmantot elpošanas paņēmienus daudz efektīvāk savā ikdienā, saskarsmē vai apmācībā. 


Lai arī šī nodarbība būs ļoti noderīga tiem, kuri strādā ar cilvēkiem, ieguvēji būs pilnīgi visi dalībnieki. 


Elpošana ir kopējais faktors, kas vieno un ietekmē pilnīgi visus cilvēkus. Mūsu elpošanas uzvedība mainās, līdzko mainās mūsu sajūtas. Mēs varam izmantot šo dabas fenomenu atgriezeniski, lai menedžētu sajūtu intensitāti un veicinātu vēlamās sajūtas. 

Kā Tu elpo - tā Tu dzīvo!

Enerģijas elpošanas sesijas ieraksts pieejams 5 dienas no iegādes brīža.

Iegādājies sesiju un sāc jau tūlīt!

€19

Enerģijas elpošanas sesija

Elpošanas terapijas 5 pamatprincipi

Video piekļuve pieejama nekavējoties no apmaksas brīža un tālāk lietošana iespējama 5 dienas pēc iegādes.