"Viss, ko māte grūtniecības laikā jūt tiek nodots caur neirohormoniem vēl nedzimušajam bērnam, tāpat kā alkohols un nikotīns" Dr.Thomas Verny MD, DPshych

"Mātes hormonālais stāvoklis caur placentu tiešā veidā ietekmēs asinsriti un mainīs embrija fizioloģiskos parametrus" - Bruce Lipton, Ph.D epigenetics, genetics

Ķermenis glabā informāciju šūnu līmeni par visu, kas ir noticis dzīves laikā. Mazuļa smadzenes un muguras smadzenes - ir vienas no pirmajām nervu sistēmas daļām, kas attīstās, tāpēc
pieredze un iespaidi grūtniecības un dzimšanas laikā lielā mērā ietekmē cilvēka dzīvi un to, ka viņš uztver realitāti. Tas ietekmē personības kvalitātes, pašvērtējumu, attiecības ar citiem cilvēkiem un arī finansiālās pārliecības.


Gadiem šī tēma nav bijusi "ērta", jo pārāk ilgi bija vilcies uzskats, ka embrijs un zīdainis neko nejūt un atmiņas nesaglabājas. Gan zinātniski, gan praktiski dzīvē ir redzams pretējais.
Dzimšanas procesi lielā mērā ietekmē cilvēka uzvedību, domāšanu un attieksmi, ieskaitot elpošanas ieradumus.


Rebirthing metodē ir vesels novirziens, ko dēvē par Dzimšanas traumu un zīdaiņu atmiņu integrāciju.
Dažas no dzimšanas traumām un redzamiem efektiem dzīvē:
Ķeizargrieziens - grūtības pieņemt lēmumus, grūti pabeigt iesāktās lietas, bieži jūtas pārtraukts un nerespektēts, biežas vientulības un pamestības sajūtas, izjūt grūtības pieņemt palīdzību (kaut arī vajadzīga), patīk vai necieš asus priekšmetus.


Garas dzemdības - tendence uzskatīt, ka dzīve ir grūtības, jūtas kā apgrūtinājums citiem, bieži jūtas vainīgs un ir pāratbildīgs pret citiem
Stimulācija - grūtības uzsākt lietas, vajadzīgs liels stimuls, lai uzsāktu ko jaunu, viegli aizsvilstas sitācijās, var būt zema motivācija un pasivitāte.


Dzimšanas traumas ir svarīgi apzināt un nointegrēt, jo tās atrisinot bieži atrisinās daudzas citas dzīves sfēras, kas balstītas uz dzimšanas procesā radītajiem pieņēmumiem un lēmumiem, kā arī tas atbrīvo milzīgu enerģijas daudzumu un atvieglo nervus sisitēmu.


Ar enerģijas elpošanas metodi mēs varam piekļūt šīm sajūtām un atmiņām, atbrīvot un nointegrēt tās.

Ne vienmēr tas izdodas ar pirmo reizi, jo process prasa atvērtību, sajūtas un intuitīvu pieeju. Taču daudziem ir izdevies jau pirmajā reizē savienoties ar dziļām sajūtām un atmiņā, par ko paši nekad varējuši pat iedomāties.


Vairāk par dzimšanas traumu ietekmi runāsim 40min lekcijā. Tālāk sekos enerģijas elpošanas sesija, lai šīs pārliecības un saviļņotās emocijas nointegrētu.

PĀRMAIŅAS PRASA ENERĢIJU, PAREIZI?
Lai mainītu vecos un dažkārt ērtos ieradumus ir vajadzīga liela enerģija, tāpēc praktiskājā daļā - enerģijas elpošanas sesijā mēs izmantosim jaudīgu elpošanas metodi, lai vairotu vairāk enerģiju nervu sistēmā un apziņa spētu notransformēt identificētās pārliecības tās saknē un apzināti izveidot jaunas.

Visefektīvākās pārmaiņas notiek, kad veco aizstājam ar jauno. Tiesa, prāta līmenī tas nedarbojas, jo pārāk lielā aktivitāte loģiskajā smadzeņu puslodē daudziem neļauj izaugsmei notikt viegli.

ENERĢIJAS ELPOŠANAS DAĻĀ:
Ar elpošanu mēs spējam droši paplašināt apziņu un aktivizēt vairāk kreiso - intuitīvo smadzeņu daļu, lai pārmaiņas palikt zemapziņas līmenī.
Tas ir drošs veids, kā varam palīdzēt paši sev un veidot dzīvi tādu kādu patiesībā vēlamies!
Pārmaiņas notiek ķermeņa, prāta un apziņas līmenī.
Pārāk labi, lai būtu patiesība? :) Tev jāpamēģina uz savas ādas!

METODES IEGUVUMI:
+ nomierināts prāts un paaugstinātas koncentrēšanās spējas;
+ izlādētas nesakārtotas emocijas;
+ enerģijas pieplūdums, spēka sajūta;
+ vairojas ticība sev un saviem spēkiem;
+ miera un harmonijas sajūta;
+ iespēja tikt pie jaunām idejām un atbildēm;

TEV PALDĪDZĒS, JA:
- jāsakārto attiecības ar kādu
- nav spēka. Jūti, ka esi “iztērējies”;
- vajag atrisināt problēmu, bet nepietiek jaudas;
- vēlies tikt pie jaunām idejām
- izzināt sevi un savas spējas;
- vēlies uzlabot veselību un justies savā spēkā

ONLINE GRUPAS ELPOŠANU VADA:
Rebirthing Breathwork sertificēts pasniedzējs un praktiķis Jānis Brūns, DzīvesVirsotne.lv vietnes radītājs un veidotājs, Atdzimšanas Elpa aizsācējs Latvijā.


Enerģijas Elpošana - Tā ir ļoti efektīva un droša elpošanas metode, kas ļauj apzināti un droši paplašināt apziņu un atlaist iesprūdušas emocijas.


Pati metode ir kā māksla un zinātne savienot apziņu un elpošanu savai optimālajai ķermeņa, prāta un gara veselībai. Papildinot to ar zināšanām par mūsdienu zinātni, bioloģiju un dabu - tā ir metode, kura ļauj Tev sasniegt lielāku apziņas potenciālu.


Tas ir veids, kā mācīties elpot enerģiju tāpat kā gaisu un atbrīvoties no emocionālajiem blokiem, lai dzīvotu entuziasma un laimes sajūtas piepildītu dzīvi.


Lai dzīve sakārtotos ir jāapzina un jāattīra zemapziņas "programmas", kuras nemanāmi sabotē un traucē realizēties.
Īpaši pārsteigti ir tie cilvēki, kuri iepriekš jau nodarbojušies ar sevis izzināšanu un apziņas izaugsmi - taču šādus spēcīgus efektus nekad nav sajutuši (ieskaitot Wim Hof elpošanas metodes praktizētāji)


Pacel savu dzīvi nākamajā līmenī un pievienojies sesijai!

KĀ LABĀK SAGATAVOTIES?
Iegādājoties sesiju, vienā no video tiek stāstīta visa informācija par to, kā notiks elpošanas process.
Elpošanas pozīcija:
+ Guļus, acis ciet (sēdus ir opcionāli)
+ Pirms elpošana 2h neēst,
+ Iepriekšējā dienā aizliegta alkohola lietošana
Pievienojies, sajūti savu elpas spēku un dzīvo uz saviem noteikumiem!Kas nepieciešams:
+ Austiņas ir praktiskas un uzlabo dzirdamību
+ Mierīga vieta uz 2h


Iegādājies sesiju un sāc jau tūlīt!

€19

Enerģijas elpošanas sesija

ONLINE lekcija + enerģijas elpošanas sesija

Video piekļuve pieejama nekavējoties no apmaksas brīža un tālāk 5 dienas pēc iegādes.