Iekšējais bērns ir mūsu personības daļa, kas atspoguļo bērnu, kāds mēs kādreiz bijām. Tas ir algoritms, domāšanas un uzvedības modelis, ko mēs iemācījāmies bērnībā no apkārtējiem cilvēkiem (vecāki, skolotāji, aizbildņi) un izmanotjam kā šablonu kā rīkoties ar emocijām, problēmām, naudu, attiecībām utt.


Mums visiem ir šāda apziņas un personības daļa. 
Kamēr mēs sevi apzināmies kā pieaugušie, mūsu iekšējais bērns joprojām ir mūsos, un bieži vien tā ir mūsu personības daļa, kas reaģē uz izaicinājumiem.

Tas nozīmē, ja cilvēka 8 gadus vecais tika mentāli vai emocionāli ievainots, kaut arī tagad cilvēks ir pilngadīgs, tā ir tā 8 gadus vecā apziņas daļa, kura reaģē uz līdzīgiem konfliktiem dzīvē, jo šī brūce nav sadzijusi.


Kā var pateikt, ja iekšējais bērns ir skarts?


Vairāk nekā iespējams, ka mums visiem ir brūces no agrīnās dzīves, kuras mums jādziedē. Nereti tas pat nav par traumām, bet gan par limitējošiem uzskatiem un pārliecībām, ko iemācījāmies bērnībā no ģimenes, kā piemēram - attiecības nevar būt harmoniskas mūžīgi, dzīve ir grūta, dzīve ir cīņa, vairāk nopelnīt nav iespējams, cilvēki nemainās, slimot ir normāli utt. 
Izpratne un darbs ar šo apziņas daļu var palīdzēt mainīt šīs pārliecības pateicoties smadzeņu īpašībai, ko sauc par neiroplasticitāti. Mūsu prāts tehniski spēj adaptēties visas dzīves garumā. Viss atkarīgs no cilvēka gribas. Ir daudz veidu, kā bērnības brūces var parādīties pieaugušajiem. Dažas no izplatītām pazīmām, ka iekšējais bērns joprojām sāp:


Grūtības ar veselīgām robežām: grūtības un vainas sajūta pateikt citiem NĒ un prasīt cienīt savas robežas. Tā vietā vieglāk pieciešot un ignorējot savas vajadzības. 


Skarbs iekšējais kritiķis: Pārāk liela kritika pret sevi? Kad jūs sasniedzat kaut ko jaunu, vai jūs to veltāt laiku izbaudīt savu panākumu, vai arī domās pārņem tas, kā jūs būtu varējis izdarīt labāk, kā jums vajadzēja būt labākam utt.? Vai jūs uzskatāt, ka neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, nekas nav pietiekami labs?


Zems pašvērtējums: bērnībā iemācītā uzvedība un norma, ka jāpakārtojas citiem. Galvenais, lai ir miers un citiem ir labi. Bērnam svarīgākais ir nepazaudēt mīlsetsību un tāpēc bija gatavs pakļuties citiem. Kamēr tas kalpoja kā izdzīvošanas paņēmiens agrīnajā dzīvē, kļūstot pieaugušam šī apziņas daļa joprojām ir saglabājusies kā atskaites punkts par sevi kā personību.


Grūtības ar spēcīgām emocijām: Var būt grūti kontrolēt savas emocijas, kas rada grūtības būt pašam ar sevi vai citiem cilvēkiem - dusmas, vaina, bailes, skumjas. Sajūtot “negatīvu” emociju, grūtības no tās tikt ārā. 


Pārlieka uztraukšanās par visu dzīvē: jauni cilvēki, jaunas pieredzes vai jaunas vietas, - nonākot jebkura veida situācijās, tiek piedzīvots liels satraukums. Trūkst kontroles, kas rada milzīgu neērtības sajūtu. Neziņa tikai palielina emocijas un satraukumu.
 
Nepieciešams citu cilvēku apliecinājums: Līdzīgi kā problēma ar veselīgām robežām, iemācoties izpatikt citiem cilvēkiem, kā nosacījums ir pastāvīgi meklēt ārēju apstiprinājumu. Neticība saviem spēkiem. 
Savienošanās ar šo apziņas daļu un šīs apziņas daļas dziedināšana ir priekšnosacījums funkcionālai dzīvei - kā privāti, tā profesionāli. 


Visefektīvākās pārmaiņas notiek, kad veco aizstājam ar jauno. Tiesa, prāta līmenī tas nedarbojas, jo pārāk lielā aktivitāte loģiskajā smadzeņu puslodē daudziem neļauj izaugsmei notikt viegli. Ar elpošanu mēs spējam droši paplašināt apziņu un aktivizēt vairāk kreiso - intuitīvo smadzeņu daļu, lai pārmaiņas palikt zemapziņas līmenī. Tas ir drošs veids, kā varam palīdzēt paši sev un veidot dzīvi tādu kādu patiesībā vēlamies! 
Lekcijas daļā: mēs apzināsim un drošā vidē savienosimies ar savu iekšējo bērnu, kā arī izzināsim dažādas tehnikas un paņēmienus, kas palīdzēs integrēt iesprūdušās emocijas un mainīt negatīvas pārliecības. 


Enerģijas elpošanas daļā: Pārmaiņas prasa enerģiju. Lai mainītu vecos un dažkārt ērtos ieradumus ir vajadzīga liela enerģija, tāpēc praktiskājā daļā - enerģijas elpošanas sesijā mēs izmantosim jaudīgu elpošanas metodi, lai vairotu vairāk enerģiju un apziņa spētu notransformēt identificētās pārliecības tās saknē un apzināti izveidot jaunas. 
Enerģijas elpošana:
Enerģijas elpošana ir savienotās elpošanas tehnika, kas modificēta no Rebirthing Breathwork metodes. Šī ir droša metode, kuras laikā ar elpošanu mēs spējam droši paplašināt apziņu un aktivizēt vairāk labo - intuitīvo smadzeņu puslodi, lai atbrīvotu zemapziņas līmenī iestrēgušas emocijas un pārliecības.
Izmantojot šo elpošanas tehniku, mēs spējam atbrīvot milzīgu daudzumu enerģijas, ko bloķē neveselīgas pārliecības un arī apspiestas pagātnes emocijas. Tas ir drošs veids, kā varam palīdzēt paši sev un veidot dzīvi tādu kādu patiesībā vēlamies!

Tas ir veids, kā mācīties elpot enerģiju tāpat kā gaisu un atbrīvoties no emocionālajiem blokiem, lai dzīvotu entuziasma un laimes sajūtas piepildītu dzīvi.
Pārmaiņas notiek ķermeņa, prāta un apziņas līmenī.

Ieguvumi:
+ nomierināts prāts un paaugstinātas koncentrēšanās spējas;
+ izlādētas nesakārtotas emocijas;
+ enerģijas pieplūdums, spēka sajūta;
+ vairojas ticība sev un saviem spēkiem;
+ miera un harmonijas sajūta;
+ iespēja tikt pie jaunām idejām un atbildēm.

Tev palīdzēs gadījumos, kad:
- jāsakārto attiecības ar kādu
- nav spēka. Jūti, ka esi “iztērējies”;
- vajag atrisināt problēmu, bet nepietiek jaudas;
- vēlies tikt pie jaunām idejām;
- izzināt sevi un savas spējas;
- vēlies uzlabot veselību un justies savā spēkā.

Ieteikumi optimāliem sesijas rezultātiem:
Parūpējies, lai ir mierīga un netraucēta vide
Labs interneta savienojums
Noskaties elpošanas tehnikas pamācību (video pieejams pēc apmaksas)
Iepriekšējā dienā nelieto alkoholu
Pirms elpošanas vēlams 2h neēst, un sesijas rītā izvairīties no kafijas
Pievienojies, sajūti savu elpas spēku un dzīvo uz saviem noteikumiem!
Semināru un elpošanas sesiju vadīs:
Jānis Brūns - Rebirthing Breathwork sertificēts pasniedzējs un praktiķis,
DzīvesVirsotne.lv vietnes radītājs un veidotājs, Atdzimšanas Elpa aizsācējs Latvijā.
Apziņa un elpošana ir viens no mūsu izaicinošā laikmeta universālākajiem instrumentiem, lai varētu pārvaldīt savu dzīvi.

"Ja nezini, kur sākt dzīvē ar pārmaiņām - sāc ar savas elpošanas pārvaldīšanu. Kā Tu elpo - tā Tu dzīvo!" 
€19

Enerģijas elpošana

Reģistrācijas links uz sesiju būs pieejams pēc semināra vietas apmaksas.


Iegādājoties dalību šajā seminārā, ieraksts būs pieejams 5 dienas pēc semināra.