Fiziskā un ēteriskā ķermeņa sinhronizācija | Enerģētiskie bloki un to tīrīšana | Prānas kanāls 


Vai mēs jūtamies labi vai slikti, vai ir tonuss un enerģija vai nav - par to atbild ēteriskais jeb enerģētiskais ķermenis. 
Enerģiju mēs saņemam caur prānas kanālu, nevis caur ēdienu!!! Ēdiens dod mums mikroelementus, kas vajadzīgi tieši fiziskajam ķermenim. 
Tāpēc ir svarīgi, ka prānas kanāls ir tīrs un pa to brīvi cirkulē enerģija, jo pretējā gadījumā šo enerģijas daudzumu vai mazumu cilvēkam ir vēlme kompensēt ar lielu daudzumu ēdiena vai citām vielām. 
Informācija, ko cilvēks nespēj viegli apstrādāt un izlaist caur sevi brīvi, veido enerģētiskos sastrēgumus kuri nogulsnējas un veidojas enerģētiskie bloki. Pēc kāda laika šie enerģētiskie bloki izreaģē fiziskajā ķermenī, un to var sajust jau kā slimību.
Tāpēc zināšanas par to, kas veido šos blokus, ko ar tiem darīt un kā no tiem atbrīvoties ir veselības un labas pašsajūtas atslēga.


Šī kursa tēmas:

- Cilvēka enerģētiskā struktūra, enerģētiskie centri, prānas kanāls

- Kura emocija nobloķē konkrēto enerģētisko centru, 

- Kā atbrīvot enerģijas plūsmas,

- Kādu praksi veikt, lai sinhronizētu enerģētisko, un fizisko ķermeni, 

- Veiksim konkrētas prakses un atbildēšu uz uzdotajiem jautājumiem.

Kursu vada Inta Brūna 
Vietnes www.dziveskods.lv vadītāja, personības izaugsmes trenere, dvēseļu dziedniece un dvēseļu līgumu kuratore, garīgā skolotāja.

Manos spēkos ir redzēt cilvēkā tās pārliecības, kas viņam rada problēmas un nepatīkamas situācijas dzīvē, transformēt tās un iedot instrukciju, lai viņš pats mācētu apzināti radīt savu realitāti tādu, kādu vēlas. Esmu pavadone starp cilvēkiem redzamo un neredzamo pasauli. Brīžos, kad cilvēks pazaudē savu saikni ar intuīciju, savu būtību, jūtas apmaldījies un iegājis strupceļā, tad varu aizvest viņu atpakaļ pie sevis un atjaunot pazaudēto saikni.


Iegādājies kursu un iegūsti tūlītēju pieeju praksēm!