Laipni lūdzam Dzīves Virsotnes Mentorprogrammā!

Tava personīgā transformācijas un iedvesmas telpa, lai izkoptu efektīvas dzīves stratēģijas un strukturāli sasniegtu cilvēka augstāko potenciālu kopā ar programmas vadītājiem Jāni un Intu Brūniem


 

Ceļš uz savu augstāko potenciālu!


Mentorprogrammā pieejamie materiāli un izaugsmes treniņi palīdz nomainīt un ievērojami uzlabot domāšanas modeļus, attieksmi, uzvedību un emocionālo sensitivitāti. Tas ir solis plašākā apziņā, kas vainagojas ievērojamā personības pilnveidē un dzīves kvalitātes uzlabošanā.


Kas ir šī mentorprogramma?


Izaugsmes platforma ar kursiem, semināriem, meditācijām, enerģijas praksēm, apziņas paplašinošiem video, lai mīlestībā veidotu savu dzīvi uz saviem notieikumiem un apvienotu materiālo ar garīgo.

Mentorprogrammā Tu saņemsi atbalstu no Jāņa un Intas, lai :

transformētu limitējošās rakstura un personības kvalitātes un attīstītu savus talantus

izkoptu savu garīgo potenciālu;

dziedinātu un pilnveidotu attiecības;


attīstīt lielāku finansiālo pārticību;

dalīties un iedvesmoties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem;

Mentorprogramma ir veidota, lai būtu piemērota visiem apziņas līmeņiem - sākot no iesācējiem līdz terapeitiem un pasniedzējiem.

Apziņas paplašinošas sarunas un iedvesmojošas intervijas


Par cilvēka dzīves ceļu, mīlestību, veselību, Visuma kārtību, attiecībām, emociju vadīšanu, dzīves jēgu, enerģijām, dvēseles uzdevumiem un finansiālu pārticību. Starp redzamo un neredzamo, par būtisko un ne vienmēr ērto, par brīnumiem un neiespējamo, tieši un atklāti.


Transformējošas enerģijas prakses


Sava enerģētiskā ķermeņa apzināšana, attīstība, sinhronizēšana un aizsardzība ir katra vesela cilvēka pamatā. Programmā pieejamas vairāku līmeņu un sensitivitātes prakses, gan kā sākt rītu, gan, kā uzlādēties pēc grūtas darba dienas, līdz kā savākt izkliedētās dvēseļu daļas. Tāpat arī vienmēr ir iespēja konsultēties un saņemt ieteikumus no pasniedzējiem.

Meditācijas


Lai cik pasniedzēju un meditāciju veidu nebūtu, nav tādas vienas labākās tehnikas, jo visi esam dažādi un mums katram ir vajadzīga unikāla pieeja, tāpēc šeit esam apkopojuši vairākus meditāciju veidus no iesācēja, līdz eksperta līmenim, no elpas vērošanas, līdz ceļojumiem Visuma dzīlēs.

Veicināt savas apziņas un prāta elastību ir būtiska iemaņa, lai pielāgotos strauji mainīgajai pasaulei un vieglāk integrētos jaunajā.

Tavi pavadoņi šajā dzīves ceļojumā -
Jānis un Inta Brūni
Dvēseļu pāris, kas ir apzinājušies sevi kā garīgas būtnes fiziskā ķermenī, kuras pieredz sevi garīgo mentoru un iekšējo transformātoru lomā.
Viņi atbalsta cilvēkus, kuri vēlas dzīvot savā spēkā, attīstīt savu apziņas potenciālu un iemācīties radīt savu realitāti.
Apvienojot programmās gan noteiktu un mērķtiecīgu vīrišķo gan plūstošu, maigu sievišķo enerģiju, Jānis un Inta dod visaptverošu, daudzdimensionālu un daudzslāņainu pieredzi.


Jānis Brūns,
Dzīves Virsotne dibinātājs un veidotājs
Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, transformējošu izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē.

Latvijā strādājis ar pazīstamiem uzņēmumiem kā IF Latvija, Drogas un Latvijas pasts.
Autors internacionālai grāmatai The Transition Manual, atvaļināts virsnieks, kas dienējis Speciālo uzdevumu vienībā, ar pieredzēm misijās Afganistānā un Āfrikā.

Jāņa talants ir degsme par personīgo izaugsmi, kā arī spēja strukturēt un pasniegt šķietami komplicētu informāciju par prātu, emocijām, apziņu, biohakingu un citiem iekšējiem cilvēka procesiem vieglā un saprotamā valodā.
Inta Brūna,
Dzīves kods veidotāja
Personības un garīgās izaugsmes trenere, ekstrasense, mūziķe - skaņu un frekvenču meistare.

Intas talants un spēks ir redzēt cilvēka enerģētisko lauku un tās pārliecības, kas viņam rada problēmas un nepatīkamas situācijas dzīvē.


Intas uzdevums ir iedot instrukciju, lai cilvēks pats mācētu apzināti radīt savu realitāti tādu, kādu vēlas.
Brīžos, kad cilvēks pazaudē savu saikni ar sevi būtību un intuīciju, jūtas apmaldījies un iegājis strupceļā, Inta ir pavadone starp cilvēkam redzamo un neredzamo pasauli, lai viņu aizvestu atpakaļ pie sevis un atjaunot pazaudēto saikni.


Spied uz bildes, lai aplūkotu saturu

Saņem piekļuvi visiem Dzīves Virsotnes online

kursiem un semināriem


Jau vairāk kā 3000 Eur vērtīgā (un pieaugošā) resursu bibliotēka, kas konstanti tiek papildināta ar jaunu materiālu. Jāpiemin, ka vairums mūsu klientu saka, ka iegūtās zināšanas ir prasmes uz mūžu, kas tiek izceltas kā nenovērtējamas. Zemāk ir galvenie kursi un semināri:


225€


225€


Semināru sērijas 266€

Pašlaik 21 nodarbība un skaits turpina pieaugt

225


97€
97
97


47€
47€
47€
(97€) Plānots drīzumā


Plānots nākotnē

Ko Tu iegūsi?


• piekļuvi labākajiem materiāliem, apmācību video un intervijām
• transformējošas meditācijas un enerģijas prakses
• ielūgumus uz ekskluzīviem vebināriem tikai mentorprorgrammas biedriem
• stabilu atbalsta platformu un draudzīgu vidi savam izaugsmes procesam
• drošu telpu potenciāla apzināšanai un nostiprināšanai
• ielūgumus pievienoties un uzdot savus jautājumus Jānim un Intai un saņemt rekomendācijas
• piekļuvi Dzīves Virsotnes forumam (kas nav Facebook), kurā dalīties ar pieredzi kopā ar citiem
• piekļuvi visiem online kursiem, semināriem un enerģijas elpošanas sesijām (gada apmaksas plāns)
• piekļuvi speciālām apmācībām no viespasniedzējiem (gada apmaksas plāns)


Tev vienmēr ir pieejams atbalsts un padoms savā izaugsmē


Pievienojoties mentorprogrammai 2x mēnesī Tu saņemsi ielūgumus arī uz jautājumu un atbilžu zvaniem (jeb kā mums patīk saukt - Iedvesmas un Integrācijas zvaniem) ar Jāni un Intu, lai noskaidrotu atbildes uz interesējošiem jautājumiem par sev aktuālajām tēmām. Tie ir vēlāk pieejami ierakstā, tāpēc pievienojoties programmai tagad, Tu varēsi piekļūt iepriekš notikušajiem zvaniem. Ar pagodinājumu sakām, ka šīs tikšanās reizes ir ļoti transformējošas pieredzes un cilvēki ziņo par lieliem izrāvieniem, kur "puzzle" ir beidzot salikusies.

Tas ir bez riska!

5 dienas pamēģini bez maksas


Tu vari pievienoties mentorprogrammā uz 5dienām bez maksas un sajust vai šis saturs ir Tev piemērots. Pārtraukšanas gadījumā Tava karte netiks kreditēta.

Abonamentu var pārtraukt jebkurā laikā un to viegli iespējams izdarīt pašiem sekojoši: Ielogoties kontā. Spiest uz Mans profils -> Mainīt abonēšanu -> Atcelt. Abonaments automātiski tiks atcelts un vairs netiks veikti maksājumi.


Izvēlies mēneša maksājumu vai gada maksājumu


MĒNEŠA PLĀNS

GADA PLĀNS

(visi online kursi)

PLĀNOTS NĀKOTNĒ


Kas ir intervijas un tēmas: Video par kādu konkrētu tēmu starp Jāni un Intu, vai arī saruna ar kādu no viespasniedzējiem. Tā vairāk ir kā apziņas paplašinoša saruna un tas nav vebinārs.

Kas ir grupas mentorings jeb iedvesmas un integrācijas zvani? Tā ir iespēja 2x mēnesī, dzīvajā sarunā uzdot jautājumus un vest sarunu ar Jāni un Intu, lai saņemtu atblides uz saviem interesējošiem jautājumiem, kā arī ieteikumus tālākā izaugsmē. Šie zvani parasti izvēršas ļoti dziļās sarunās, kas palīdz integrēt notiekošos procesus un tēmas mēdz būt arī ļoti neordināras.

Kas ir Virsotnes forums? Tā ir autonoma un droša platforma (kas nav Facebook), kurā dalībnieki dalās un diskutē savā starpā par pieredzi un kurā iespēmas arī saņemt komentārus no pasniedzējiem.

Kas ir vebinārs? Tas ir ONLINE seminārs, kas tiek translēts tiešraidē un kura laikā tiek prezentēta vai pasniegta kāda konkrēta izaugsmes tēma, kā arī notiek dzīvā interakcija ar dalībniekiem čata vai audio/video veidā. Vebināri tiek ierakstīti un vēlāk pieejami visiem Zelta plāna dalībniekiem.

Kas ir Dzīves Virsotnes ONLINE kursi? Tās ir strukturēti un metodiski dizainētas video nodarbību sērijas vai video lekcijas kāda konkrēta mērķa sasniegšanai. Visi kursi redzami lapā augstāk. Visi kursi pieejami iegādājoties ZELTA programmas gada plānu.

Vai enerģijas elpošanas sesijas ir iekļautas? Jā, iegādājoties gada plānu (347 Eur) - iekļautas arī visas enerģijas elpošanas sesijas tiešraides un to ieraksti.Pievienojies mentorprogrammai un pacel savu evolūciju nākamajā līmenī

(Pieejams ikmēneša maksājuma plāns un gada maksājuma plāns)

5 dienas par brīvu tad €23/mēnesī

Mentorprogramma

Ikmēneša maksājuma plāns

Pārtraukt abonamentu iespējams jebkurā laikā ieejot savā Profilā - Maksājumi

Šis ir ikmēneša maksājuma pakalpojums. Jūs varat atcelt jebkurā laikā dodoties uz savu profilu.
€347/gadā

Mentorprogramma

Gada plāns

Iekļauti visi online kursi. Atcelt iespējams jebkurā laikā ieejot savā Profilā - Maksājumi. Atceļot plānu, piekļuve tiks pārtraukta nekavējoties, tāpēc atcelšanas gadījumā ieteicams to darīt tuvāk termiņa beigām.

Šis ir ikgadējs maksājuma pakalpojums. Jūs varat atcelt jebkurā laikā dodoties uz savu profilu.

Paredzamie galvenie ieguvumi


Lielāka drošības sajūta un pašpārliecinātība par sevi, kā cilvēku.
Mēs esam pārliecināti, ka spējas, zināšanas un apziņas plašums ir svarīgākie faktori, kas veicina lielāku ticību sev, drosmi, uzņēmību un spējas sasniegt rezultātus vieglāk.

Lielāka izpratne par to, kā veidojas personīgā realitāte un notikumi dzīvē.
Cilvēka priekšstats par dzīvi ir viņa paša attieksmes, pārliecību un emociju kopsavilkums, kas piesaista situācijas un cilvēkus, lai to pieredzētu. Pārvaldīt šos līmeņu nozīmē pārvaldīt savu realitāti.

Lielāka un kontrolētāka jutība pret apkārtējo vidi un paaugstināta intuīcija.
Ir cilvēki, kuri vēlas just vairāk un cilvēki, kuriem jutība ir augsta un nepieciešams apgūt veidus, kā to efektīvāk pārvaldīt, lai sevi neaizvērtu.

Skaidrāka dzīves vīzija un vieglāk sasniedzami mērķi
Atmetot lieko, cilvēkam naturāli rodas azarts, dzīvesprieks un interese sekot savām sirds kaislībām un ļauties sinhronitātēm, kuras virza uz patiesajiem dzīves mērķiem ātrāk un vieglāk. Tāpat mūsu mentorprogrammā izzinām viedus, kā gūt lielāku skaidrību pār tiem un nebaidīties rīkoties.


Saturs ir viegli pārskatāms un ērti pieejams gan datorā, gan telefonā


Lai arī mūsdienu informācijas piesātinātajā laikmetā ir pieejama gandrīz visa informācija, esam pagodināti, ka šādu ekskluzīvu saturu varam sniegt cilvēkiem tieši latviešu valodā.


Biežāk uzdotie jautājumi


Vai mentorprogramma ir kā online kurss, digitālā bibliotēka vai kā abonaments?

Labs jautājums - tas ir viss kopā. Mentorprogrammu var salīdzināt kā ar milzīgu resursu lādi, kurā cilvēks var atbilstoši savām vajadzībām atrast piemērotu metodi, tehnikas, prakses, kā arī svarīgākais - pasniedzēju atbalstu, lai soli pa solim sasniegtu savus nospraustos dzīves mērķus. Apmaksa ir abonamenta formā.

Vai mentorprogramma ir par mērķu sasniegšanu?

Nāk 2 atbildes - jā un ne tikai. Esot šajā spēlē, ko sauc par dzīves matricu, viens no evolūcijas momentiem ir vēlme piedzīvot fiziskajā plānā zināmas pieredzes atbilstoši dvēseles uzdevumiem un iepriekšejām inkarnācijām. Vienam šīs dzīves dvēseles uzdevums būs pieredzēt mīlošas attiecības ģimenē, citam - pieredzēt bagātību ētiskā veidā, citam - gūt izpratni par matērijas pārvaldīšanu un ceļot citās dimensijās. Ar to vēlamies teikt, ka katram ir savs uzdevums, atbilstoši viņa dvēseles evolūcijai, taču mēs esam par to, ka šī evolūcija var notikt arī skaistos dzīves apstākļos.

Vai mentorprogramma ir tikai par garīgumu?

Mēs dzīvojam un pieredzam pasauli dualitātē, tāpēc mentorprogrammā lielu uzmanību pievēršam taustāmiem rezultātiem - veselība, finansiālā labklājība, dzīvesprieks, mīlošas attiecības, veiksmīga realizācija. Jāpiemin, ka pamatojoties uz zinātniskiem faktiem un pētījumiem, kā arī atsaucoties uz pasaulē slavenu astrofiziķu, kvantu fiziķu un citu autoritāšu apgalvojumiem - Viss ir enerģija. Visums nav materiāls, tas ir garīgs un vibracionāls. Mēs esam par garīgā apvienošanu ar materiālo.

Cik ilgi man būs piekļuve resursiem? Vai apskatītie video pazudīs?

Resursi ir pieejami bez skatījumu ierobežojuma. Patiesībā mēs iedrošinām materiālus revizēt vairākas reizes, jo katru nākamo reizi tas paplašinās apziņu un izpratni par tēmu. Tāpat ir arī prakses, kuras vajadzīgs atkārtot vairākas dienas no vietas. Piekļuve visiem resursiem saglabājas tik ilgi, kamēr abonaments ir aktīvs.

Vai es varu pārtraukt abonamentu?

Abonamentu var pārtraukt jebkurā laikā un to viegli iespējams izdarīt pašiem sekojoši: Ielogoties kontā. Spiest uz Mans profils -> Mainīt abonēšanu -> Atcelt. Abonaments automātiski tiks atcelts un vairs netiks veikti maksājumi. Tāpat arī pieminams, ka tiks zaudēta piekļuve mentorprogrammas materiāliem, tāpēc, ja apsverat pārtraukt mēneša/gada abonamentu - atceliet to tuvāk termiņa beigām.

Vai es varu izvēlēties un iet cauri materiāliem savā ātrumā?

Jā, pilnīgi noteikti un patiesībā mēs tā arī iesakām darīt. Izvēlēties tēmas kuras šķiet saistošas un tad savā tempā tās apgūt. Atklāti runājot -tēmas, par kurām runājam ir daudzslāņainas un nereti palīdz, ja skatās (vai uzmanīgi klausās) atkārtoti. Meditācijas un prakses vislabāk darbojas, kad tās praktizē ilgāku laiku, lai būtu novērojamas pārmaiņas ilgtermiņā.

Izvēlies savu ērtāko un izdevīgāko plānu5 dienas par brīvu tad €23/mēnesī

Mentorprogramma

Ikmēneša maksājuma plāns

Pārtraukt abonamentu iespējams jebkurā laikā ieejot savā Profilā - Maksājumi

Šis ir ikmēneša maksājuma pakalpojums. Jūs varat atcelt jebkurā laikā dodoties uz savu profilu.
€347/gadā

Mentorprogramma

Gada plāns

Iekļauti visi online kursi. Atcelt iespējams jebkurā laikā ieejot savā Profilā - Maksājumi. Atceļot plānu, piekļuve tiks pārtraukta nekavējoties, tāpēc atcelšanas gadījumā ieteicams to darīt tuvāk termiņa beigām.

Šis ir ikgadējs maksājuma pakalpojums. Jūs varat atcelt jebkurā laikā dodoties uz savu profilu.