Transformē limitācijas spēkā un iedvesmā


Spēks, zināšanas, motivācija un atbalsts pozitīvām dzīves pārmaiņām. Apzini un atbrīvojies no limitējošām apziņas programmām Dzīves Virsotnes vadītāja Jāņa Brūna transformējošā kursā, lai dzīvotu brīvāku un spēkpilnāku dzīvi!

Transformācijas kurss


4 nedēļu strukturēts process ar ikdienas uzdevumiem, lai transformētu limitācijas spēkā

4 tiešraides ar enerģijas elpošanu - pagātnes emociju un noguruma izlādes caur elpošanu

4 tiešraides ar integrācijas zvaniem - mentorings, atbildes uz kursa jautājumiem, iedvesma un motivācija

kopā 28 transformējošas dienas, kur soli pa solim Tu veido jaunu - labāku sevis versiju!

Izaugsme nav par jaunu lietu iemācīšanos, bet gan par atbrīvošanos no vecām limitācijām.

- Alan Watts

Elpo uzmanīgi! Tas var mainīt Tavu dzīvi!

Šīs sešas nedēļas manā dzīvē sakrita ar ļoti lieliem un izšķirošiem notikumiem. Būtībā šis kurss deva pareizo impulsu teju visās dzīves līnijās, kuras bija sastrēgušas. Es teiktu - ja tava dzīve ir iesprūdusi un tūksti nepatīkamā spiedienā gan ārēji, gan iekšēji, tad šeit ir labs ventīlis, pa kuru veselīgi var nolaist lieko dzīves saturu un tad ar jaunām acīm ieraudzīt vēl neizmantotās iespējas caur jaunām zināšanām par sevi... [Turpinājums zemāk]


Gustavs Terzens, TV raidījumu vadītājs un gatavotājs

Jūtos savā spēkā!

Iespēja apstāties un satikties ar sevi, un izveidot sevi labakā versijā. Kursā tiek doti efektīvi uzdevumi, kas maina attieksmi pret lietām un notikumiem. Esot gadu šajā īpašajā situācijā, online formāts ir pat ļoti pieņemams. Tagad vīna glāzi grūtas darba dienas vakarā ir nomainījusi tēja. Atklāju sev meditāciju un dziļu relaksāciju... [Turpinājums zemāk]


Lāsma Starostniece, Fizioterapeite, sieva, mamma 3 bērniem


Viss ir iespējams!

Ir parādījies milzīgs dzīvesprieks un sapratne par lietu kārtību, kas sakārtoja manu dzīvi un uztveri. Piedošanā liels spēks, kas ļoti daudz ko atrisināja. Man pilnīgi jauna pasaule atvērās. Un pie visa - daudz enerģijas. Manī pēc kursa ir iestājies miers un pozitīvs noskaņojums, atvērusies intuīcija un ar katru dienu paliek arvien interesantāk dzīvot... [Turpinājums zemāk]


Santa Ciagune, Skaistuma eksperte un radītāja - kosmētiķe


Kas ir limitējoša pārliecība?


Tas ir tieši tas, kā rakstīts. Kaut kas, ko uzskatām par patiesu, taču tas kavē izaugsmi un vēlamo rezultātu sasniegšanu.
Limitējošas pārliecības var būt ļoti destruktīvas, jo tās ietekmē katru cilvēka aspektu - domāšanu, sajūtas, uzvedību un ievērojami apgrūtina dzīvi.
Mūsu uzdevums ir identificēt limitējošās pārliecības un transformēt pozitīvās un produktīvās, kuras atbalsta izaugsmi un dzīves kvalitātes uzlabošanos.


Kas ir limitējoša emocija?


Tas izpaužas kā aizvainojumi uz līdzcilvēkiem, partneriem, bērniem. Bailes no tā, ka neizdosies... bailes, ka pametīs... vēlme kontrolēt...
Vaina par pagātnē izdarīto pret līdzcilvēkiem, partneriem, bērniem. Neattīrīta greizsirdība, kas traucē veidot mīlošas attiecības.
Ilgstoši esot šajās vibrācijās, cilvēks neapzināti turpina pievilkt šīs situācijas un notikumus.
Mūsu uzdevums ir iemācīties just šīs emocijas un izmantojot dažādas emocionālās pārvaldīšanas tehnikas tās transformēt uz patīkamākām.


Ja vēlamies ko mainīt vai uzlabot savā dzīvē, vieglākais virziens ir nevis spiest sevi uz jauniem ieradumiem un režīmu, bet gan atbrīvoties no limitējošām zemapziņas pārliecībām un destruktīvām emocijām, kas sabotē izaugsmi.

Limitējošas pārliecības 🚫 liek uz dzīvi skatīties, kā caur atslēgas caurumu - redzi tikai niecīgu daļu no tā, kas iespējams. 


Dažas no visbiežāk sastopamām starp cilvēkiem ir:

🚫 Sliktas lietas notiek un notiks...
🚫 Uzticēties nav droši, tāpēc jākontrolē...
🚫 Jūtos vainīgs, tāpēc man nepienākas...
🚫 Nevar jau visu gribēt...
🚫 Nauda ir tik cik ir... (nekad nepietiek)
🚫 Manis ir par daudz... 
🚫 Neesmu gana labs, tāpēc nemēģināšu...
🚫 Dzīvē tā nenotiek... 
🚫 Dzīve ir grūta - kurš teica, ka būs viegli... 
Katrs pieredz savu realitāti atbilstoši iekšējam stāvoklim


Mēs konstanti radām savu realitāti ar savām pārliecībām, vārdiem, emocijām un uzvedību, kas veido kopējo rezonansi. 
Kur iet uzmanība - tur plūst enerģija. Uz ko fokusējies - to saņem un redzi vairāk. Kā sauc - tā atsaucas.
Apzinot un mainot iekšējo stāvokli - mainās ārējā pasaule.No kurienes šis viss? No savas dzīves pieredzēm! Diemžēl, vairums no tām ir gūtas neapzinātā vecumā.


VECĀKU EMOCIJAS: Viss sākās jau pirms piedzimšanas, 9 mēnešus esot mātes ķermenī un neirobioloģiski sinhronizējoties ar mammas fizioloģisko stāvokli. Ja mamma izjūt stresu nejūtoties drošībā (vai arī neprot apieties ar savām emocijām), bērna nervus sitēma tās izjūt kā savu pieredzi.

DZIMŠANAS PROCESS: Pats dzimšanas process. Vai dzemdības ir noritējušas dabīgi vai ar iejaukšanos. Piemēram pētījumi jau kopš 90-tajiem gadiem apstiprina dzimšanas traumas kopsakarības ar pieaugušo atkarībām.


ĢIMENES UN DZIMTAS NEGATĪVIE UZSKATI: Agrās bērnības periods, īpaši līdz 7 gadu vecumam pavadot laiku ar vecākiem u.c. pieaugušajiem. Tālāk skolas periods un mijiedarbība ar sociumu. 
Domas, pārliecības un ieradumi darbojas neapzinātā līmenī un veido 95% no cilvēka realitātes.
Lai arī tas ir sen zināms un saprotams, vairums cilvēku nespēj mainīt savu dzīvi un paliek ierastajā.

Pat ja cilvēks ar prātu to saprot - viņš nemainās, jo visas šīs "programmas" ir zemapziņas līmenī un daudzas nav sasniedzamas pat verbāli - piemēram runas terapija to nedziedina.


Citi iemesli, kāpēc cilvēki nemainās:

🚫 Trūkst praktisku zināšanu un iemaņu, kā mainīt limitējošas pamatpārliecības un droši veikt emocionālās izlādes,

🚫 Trūkst atbalstošas vides un bailes atklāt savas sajūtas, līdz ar to stiprākās (kas parasti ir negatīvas) turpina dominēt;

🚫 Neapzinātas (slēptas) izdevības palikt vecajā lomā un ierastajā drošības burbulī;

🚫 Bailes atlaist kontroli un ļauties, lai sastaptos ar savu patieso būtību...

🚫 Neproduktīvi priekšstati par emocijām (emocijas ir vājība), spēku (mans spēks sāpina citus), mīlestību (mīlestība sāp);

🚫 Iedvesmas izsīkums un atbalsta trūkums transformācijas procesā - kam pajautāt vai arī ko dalīties.

Kas cilvēkam ir vajadzīgs, lai transformētu šīs limitācijas spēkā:


✅ Apņēmība un motivācija izmainīt savu dzīvi. Mēs katrs paši esam atbildīgi par laimi savā dzīvē.

✅ Jaudīga tehnika kā apzināt un droši izlādēt ķermenī iesprūdušas emocijas un atmiņas no bērnības un dzimšanas (pat ja cilvēks tās neatceras - viņas ir);

✅ Spēcīgas pašatklāsmes metodes, kā identificēt zemapziņas limitējošās un destruktīvās programmas (kuras parasti prāts nevēlas atzīt);

✅ Efektīvas mentālās pārvaldīšanas tehnikas, kā transformēt negatīvās pārliecības uz pozitīvām;

✅ Droša telpa vai ietvars, kurā var notikt šī transformācija;

✅ Uzticama un pieredzējusi persona (mentors), kurai ir pieredze šādu Transformāciju integrācijā.Būsim atklāti - uz šo brīdi ir iespējams atrast pilnīgi visu informāciju internetā, grāmatās, kursos un turklāt vairums ir citā valodā.


Jautājums ir - cik tas aizņems laiku vai cik motivēts ir cilvēks vienatnē iet cauri dzīves nepatīkamām dzīves jomām bez piemērota atbalsta.

Transformācijas kursā ir destilēta vairāku gadu pierādīta pieredze un prakse, kas strukturēta vieglā uztveramā un saprotamā formā.

Šī kursa būtība ir sniegt transformējošu pieredzi un dzīves kvalitātes uzlabojumus ilgtermiņā, turklāt - tas ir latviski un kopīgais process dod arī nelielu humora devu! ;)


Kursu vada pieredzējis pasniedzējs un praktiķis, kurš vada šos kursus jau 5.gadu pēc kārtas un kurš pats ir gājis cauri pamatīgai dzīves transformācijai no profesionālā dienesta karavīra kļūstot par apzinātības un transformācijas pasniedzēju.

Pievienojies Dzīves Virsotnes Transformācijas kursā, kur Tu pieredzēsi fiziski sajūtamas izmaiņas un gūsi pozitīvu uzrāvienu savā dzīvē!


1. nedēļa - Apziņas inženierija un prāta pašprogrammēšana pārliecībai un veiksmei


2. nedēļa -  Negatīvu pagātnes notikumu nonullēšana un savas enerģijas atgriešana


3. nedēļa - Limitējošo apziņas programmu transformēšanas tehnikas spēkā


4. nedēļa - Jaunā dzīves modeļa veidošana un stiprināšana - sevis cieņa un mīlestība, atvērtība kā spēks, veselīgas robežas un jaunās realitātes enkurošana

Kursa struktūra un norisies laiki:

✅ Kopā 4 nedēļas spēkā un iedvesmā

✅ Katru dienu no Pirmdienas līdz Piektdienai saņemsi ikdienas uzdevumu ierakstā (aizņem 30 min dienā)

✅ Katru Sestdienu apziņas paplašinoša un transformējoša enerģijas elpošanas (atdzimšanas elpošana) sesija. Tiešraidē 10:00 - 12:00 (LV laiks)

✅ Katru Svētdienu iedvesmas un integrācijas zvani ar pasniedzēju (jautājumi un atbildes) Jāni Brūnu. Tiešraidē 10:00 - 11:15 (LV)

✅ Privāta dalībnieku grupa Dzīves Virsotnes forumā, kas iedvesmo darīt un progresēt katru dienu un noturēties jaunajā (īpaši, ja trūkst atbalsts no apkārtējiem)

Ja netiec laikā, viss pieejams pēc tam ierakstā


Kursa vadītājs: Jānis Brūns, Dzīves Virsotne dibinātājs un kursa veidotājs


Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvo izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē.
Tā ir vairāku gadu personīga pieredze integrējot transformējošas izaugsmes tehnikas, kas pierādījušas sevi vairākkārt uz tūkstošiem cilvēku. Jāņa priekšrocība ir pasniegt citiem šķietami komplicētu izaugsmes informāciju par metafiziku, bioloģiju un dabu cilvēkiem vienkāršā un saprotamā valodā.Mums visiem ir bezgalīgs potenciāls un visiem ir iespēja iemācīties, kā tam piekļūt. 

Vadot retrītus un koučinga sesijas internacionāli Bali, Indijā un Taizemē.

Jānis ir vadījis izaugsmes seminārus pazīstamiem uzņēmumiem kā IF LatvijaDrogas un Latvijas Pasts

Kopīgas enerģijas elpošanas un integrācijas sesijas iedvesmotu cilvēku sabiedrībā (ieraksti)


Tu nekad neesi viens. Šajā programmā transformējošu spēku dod tas, ka šā transformācijas ceļa Tu vienlaicīgi esi kopā ar daudziem citiem dalībniekiem, kuri arī izjūt līdzīgus dzīves izaicinājumus, tāpat kā Tu. Tāpat tā ir unikāla iespēja vienmēr uzdot jautājumu pasniedzējam tiešraidē! 

Cilvēki ir pārsteigti, kādas pārmaiņas notiek 4 nedēļās, ja ir pieejams pareizais atbalsts. 

Kursa saturs pa nedēļām

Paredzamie ieguvumi pēc Transformācijas kursa:


Lielāka ticība sev un savām spējām vieglāk pārvarēt emocionāli izaicinošas situācijas, nezaudējot balansa sajūtu. Vai tas būtu liels un intensīvs darba projekts, attiecību izaicinājumi vai vienkārši kāds dzīves atkritiens - Tu spēsi saglabāt mieru un ātrāk atgūties; 

Lielāka pašcieņa un sevis mīlestība, kas ļaus izveidot veselīgas robežas ar pasauli un arī vajadzības gadījumā pateikt "Nē", bez bailēm pazaudēt mīlestību; 

Paaugstināta empātija un iejūtība pret apkārtējiem cilvēkiem un pasauli, paliekot ar drošu un atvērtu sirdi. Notīrot pagātnes negatīvās emociju nospiedumus, naturāli dziedināsies sarežģītas attiecības ar vecākiem, parteriem vai darba kolēģiem;

Plašāka apziņa un spēja saskatīt lietas skaidrāk tādas, kādas ir patiesībā. Paaugstinoties vibrācijai naturāli uzlabosies arī dzīves kvalitātes līmenis;

Skaidrāka paša dzīves vīzija un izlēmība par jēgpilniem mērķiem, ko vēlas sirds. Dabīgi mazināsies vēlme kādam izpatikt vai atstāt iespaidu - izvēles un rīcības kļūs daudz organiskākas un harmoniskākas atbilstoši vajadzībām; 

Enerģijas pieplūdums, iedvesma, spēka sajūta un motivācija rīkoties lietās un jomās;

Līdzīgi domājošu un atbalstošu draugu komūna, ar kuru kopā iets izaugsmes process, kā arī simtiem cilvēku, kuri jau ir pabeiguši Dzīves Virsotnes transformējošās programmas gan klātienē, gan ONLINE. 
+ PIESAKOTIES KURSĀ BONUSĀ SAŅEMSI BEZ MAKSAS 

(šīs apmācību programmas ievērojami paātrinās Tavu izaugsmes ātrumu un dos lielāku stabilitāti ejot cauri Transformācijas procesam)

BONUS #1

Sirdsmiera Treniņprogramma


Emocionālā meistarība ir process, kurā Tu apzinies un iemācies virzīt savu emocionālo stāvokli un izmantot to savā labā, neatstājot sevi un savu noskaņojumu ārēju faktoru un nejaušu notikumu žēlastībā.


Šajā kursā tiek pasniegtas zinātniski pierādītas metodes, kas katram ļaus apgūt prasmes emocionālā stāvokļa labākai menedžēšanai.

  • saglabā mieru ķermeņa, prāta un emocionālajā līmenī, neatkarīgi no apstākļiem,
  • pieņem labākus lēmumus karjerā un attiecībās,
  • saproti un esi dziļākā saskarsmē ar savu intuīciju,
  • ātrāk atgūsties pēc stresainām situācijām

Parastā cena 97 Eur 

IEGĀDĀJOTIES KURSU BEZ MAKSAS

BONUS #2

Apzinātā kustību prakse locītavu atvēršanai


Šī kustību prakse tika speciāli izveidota Transformācijas kursam, lai atvieglotu dalībnieku pārmaiņu procesus. Daudz strādājot, mentālā, emocionālā un garīgajā plānā ir svarīgi, lai ķermenis pagūst līdzi. Vingrinājumu komplekss sagatavo ķermeni un prātu pilnvērtīgai dienai, nodrošinot ķermeni ar brīvāku un harmoniskāku enerģijas plūsmu. Praksei nav ierobežojumu un tai nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Praktizējot šo vingrinājumu kompleksu ikdienā:

  • Palīdzēs noārdīties neiro-muskuļu mezgliem, it īpaši iegurņa rajonā, kur enerģijai ir tendence stagnēt;
  • Atslābinās muskuļu saspringumus un ķermeņa stīvumus;
  • Palīdzēs uzlabot prāta darbību un veicinās fiziskā ķermeņa koordināciju;
  • Veicinās ķermeņa lokanību, musukuļu (arī dziļo) elastību, locītavu un saišu veselību

Parastā cena 97 Eur

IEGĀDĀJOTIES KURSU BEZ MAKSAS

Kas to padara par reāli transformējošu pieredzi?


1) Iedvesmojošs, informatīvs un dzīves situāciju saistošs nodarbību saturs

Ķermenis, prāts, emocijas, garīgums, partnerattiecības, bērnu audzināšana, sociums, dzīvesstils, karjera un finanses - škautnes uz kurām attiecināmas cilvēces galvenie aktuālie jautājumi un izaicinājumi, un uz kuru reflektēšanu tiek vērsts fokuss šajā kursā. Dzīves kvalitātes uzlabošanās ir rezultāts patiesai izaugsmei. 

2) Mērķtiecīga un kontrolēta paplašinātu apziņas stāvokļu sasniegšana 

Paplašināts apziņas stāvoklis vairs sen nav tikai mūku un dažādu mistiķu spējas, bet gan to iespējams sasniegt katram cilvēkam. Paplašināts apziņas stāvoklis ir saistīts ar smadzeņu viļņu izmaiņām veicinot alfa, tetadelta un gamma viļņus. Katram stāvoklim ir sava nozīme un atrodoties tajos mēs spējam redzēt lietas un situācijas no plašākas perspektīvas. Šajā kursā mēs praktizējam apziņas paplašināšanu izmanojot enerģijas dziļo elpošanas tehniku, ko sauc par enerģijas elpošanu vai atdzimšanas elpošanu. 

Kas ir Enerģijas elpošana un kāpēc tā izmainīs Tavu dzīvi?


Enerģijas elpošana (saukta arī par atdzimšanas elpošanu vai apzināto elpošanu) ir māksla un zinātne savienot elpošanu un apziņu sava augstākā potenciāla sasniegšanai. 

Pati tehnika ir droša un jaudīga savienotās elpošanas prakse, kuras laikā iespējams dabīgā veidā paplašināt apziņu, atlaist saspringumu un izlādēt apspiestas pagātnes emocijas, kuras traucē just dzīvesprieku un dzīvot savā spēkā. 

Un tā vēlreiz,

ko Tu saņemsi iegādājoties kursu?


Neierobežota laika piekļuvi Dzīves Virsotnes Transformācijas kursam pilnā apmērā (495 Eur vērtībā)
4 enerģijas elpošanas sesijas tiešraidē (100 Eur)

Neierobežota laika piekļuvi BONUSA materiāliem (194 Eur)

Neierobežota laika piekļuvi slēgtai Transformācijas grupai (cilvēkiem no malas 276 Eur gadā)

Kopējā materiālā vērtība: 1065 Eur

Uzsākot kursu kopā ar grupu Tu vari saņemt visu iepriekš minēto ar ievērojamu atlaidi! Piesakies kursam jau tagad un sāc savu sagatavošanos jau šodien!

Kopējais kursa sākums 2023.gada 4.septembrī

Tev nav riska un nav jāizlem uzreiz. Pamēģini, sajūti, pieredzi un izlem. Ja sajutīsi, ka kurss nav Tev 7 dienu laikā atgriezīsim naudu. 

Biežāk uzdotie jautājumi 


Kas notiks pēc iegādes?

Pēc drošas apmaksas ar karti vai paypal, Tu saņemsi rēķinu un epastu ar piekļuvi savam kontam, kurā atradīsi visu vajadzīgo informāciju, kursa video un citus materiālus. 

Kā tieši notiek kursa process?

Šis kurss kopīgi sākas 4.septembrī. No pirmdienas līdz piektdienai saņemsi ierakstītu video un uzdevumu, kuru noskaties un pildi savā laikā. Sestdienās un Svētdienās tiekamies uz tiešraidēm elpošanā un integrācijas zvaniem.

Uzdevumi ir apziņas paplašinoši un palīdz mainīt perspektīvu par dzīves jomām. Papildus ieteicams veikt rekomendētās meditācijas un prakses, kas mainīs ātrāk apziņas un informatīvo lauku. Kā arī kopīga dienas integrācija slēgtā foruma grupā.

Kad ir enerģijas elpošanas?

Katru sestdienu 10:00 - 12:00 būs paredzēta arī jaudīga enerģijas elpošanas sesija par konkrēto nedēļas tēmu.

Kad ir integrācijas zvani?

Katru svētdienu 10:00 - 11:15 tiekamies uz iedvesmas un integrācijas zvanu (jautājumi un atbildes) - pieejams ierakstā. 

Cik laika dienā man aizņems uzdevumi

Iesaku ieplānot 30-60 minūtes. 1 reizi nedēļā 2h enerģijas/atdzimšanas elpošanas praksei. Vairums izmanto agros rītus, kad veltīt laiku savām praksēm, taču svarīgākais, lai ir kvalitatīvi veltīta uzmanība. 

Cik ilgi man būs pieejami kursa materiāli?

Viss kārtībā - viss kursa saturs Tev būs pieejams bez laika limita Tavā Dzīves Virsotnes akadēmijas kontā un to vari iet savā ātrumā. Ar ierakstiem dalīties nav vēlams, jo tādi Tu paņemsi uz sevis otra cilvēka izaugsmes karmu. Katram pašam izaugsme jānopelna. 

Es nezinu vai man ir tik daudz laika ikdienā izaugsmei - vai ir kādas alternatīvas

Dienā ir 24h, kurā cilvēks domā un rīkojas pa vecam - radot un materializējot to dzīvi, kāda viņam ir šobrīd. Tas ir neapzināti, jo zemapziņas programmas darbojas autopilotā. Uzdevums ir maksimāli daudz laika pavadīt apzināt jaunajā un rīkoties un domāt savādāk, nekā esot autopilotā. Ja kaut 1h dienā pret 23h autopilotā liekas par daudz - jūs neesat nopietni par pārmaiņām un šis kurss šobrīd visdrīzāk nav domāts jums.

Kāpēc vajadzīgs kopējs grupas sākums?

Kā pierādīts vairākos pētījumos un kā esam pieredzējuši savos kursos pagātnē, kursu pabeigtības rādījumi palielinās par 500-700%, ja kursā dalībnieki iet cauri uzdevumiem vienlaicīgi. Kurss nav viegls - to atzīst daudzi. Tas dod iespēju dalīties ar savu pieredzi, vieglāk integrēt notiekošos procesus un gluži vienkārši - ir lielāka motivācija un kopības sajūta!  

Vai tad šādu kursu vispār var pieredzēt ONLINE? 

Tagad, pēc vairāk kā gada un gandrīz 10 novadītiem Transformācijas kursiem ONLINE, pasniedzot vairākiem simtiem cilvēku,  ir vairāk kā skaidrs - JĀ, tas ir iespējams! Skatīt atsauksmes! Daudziem pat šādi patīk labāk, jo var mierīgi praktizēt savās mājās un nesteidzīgi pieredzēt procesu. Pēc praksēm parasti gribās mieru un pabūt ar sevi. Turklāt - vairums ir priecīgi par iespēju visu noskatītīties ierakstos atkārtoti. 

Kas, ja es nevaru paspēt, atpalieku vai gribu iet savā ātrumā?

Jā, protams. Taču mēs ļoooti rekomendējam iet kopā, jo grupas enerģija dara brīnumus un iet nodarbības kopā ar citiem ir aizraujošāk - tas palīdz grupai disciplinēties un sasniegt lielāku progresu. Arī Iedvesmas un integrācijas zvani būs pieejami ierakstā un to vari noskatīties jebkurā laikā. 

Vai ir kādas kontrindikācijas praksēm?
Ņemot vērā enerģijas elpošanas prakses raksturu un jaudu, mēs neiesakām piedalīties enerģijas elpošanas ONLINE sesijās cilvēkiem, kuriem ir veselības problēmas un veselības traucējumi: akūtas sirds un asinsvadu problēmas; nieru veselības problēmas; psihiskās saslimšanas, bipolārie traucējumi, šizofrēnijas pazīmes, alkoholisms, neiroloģiskie traucējumi, astmas lēkmes; epilepsija, lēkājošs, paaugstināts vai medikamentozi nekontrolēts asinsspiediens. Tāpat arī ierobežojums attiecās uz sievietēm, kurām ir grūtniecība. Ja jums ir kāds no iepriekš minētajiem nosacījumiem, lūdzu, informējiet mūs vispirms - tas nenozīmē, ka šī prakse nav piemērota pēc būtības - šādos gadījumos tā ir praktizējama speciālista klātienē un privāti. Ja neesat pārliecināti par savu gatavību praksei, vispirms konsultējaties ar savu ģimenes ārstu.

Ar ko atšķiras jūsu kurss no citām izaugsmes programmām? 

Būsim atklāti - uz šo brīdi ir iespējams atrast pilnīgi visu informāciju internetā, grāmatās, kursos un turklāt vairums ir citā valodā - jautājums ir - cik tas aizņems laiku vai cik motivēts ir cilvēks vienatnē iet cauri dzīves lietām, kas ne vienmēr ir patīkamas? Transformācijas kursā ir destilēta vairāku gadu pierādīta pieredze un prakse, kas strukturēta vieglā uztveramā un integrējamā formā. Šī kursa būtība ir sniegt transformējošu pieredzi un dzīves kvalitātes uzlabojumus ilgtermiņā, turklāt - tas ir latviski un kopīgais process dod arī nelielu humora devu! ;)

Ja dzīve un cilvēki Tev apkārt nemainās - iespējams ir Tava paša kārta! Tu vari mainīt savu pieredzi uz Zemes, ja maini savu attieksmi un uzlabo prasmes! Tas ir trenējams!